A.M.C. VIRTUAL FEST Start LIVE STREAM 18:00

14/11    1.kolo      24/11     2.kolo       28/11  FINÁLE    

Vzhledem k aktuální situaci jsme poupravily podmínky soutěže..

Ahoj muzikanti, stále máte pořád možnost zúčastnit se našeho A. M. C. VIRTUAL festivalu pořádaném Music Clubem Alfa v Sokolově.
Festival se skládá ze třech kol,  první kolo 14/11  druhé kolo  21/11 a závěrečné finálové kolo 28/11.
Festival se nakonec bude konat pouze VIRTUÁLNĚ.
Stačí zaslat Vaší videonahrávku ze zkušebny, obýváku… garáže možný i videoklip na naší emailovou adresu : music.club.alfa@gmail.com nebo na náš Messenger Alfa Music club Sokolov, ideálně ve formátu mp4. Nezáleží jaký styl hrajete jste-li jste jednotlivec, kapela nebo kolik Vám je let! Vaše nahrávky uvedeme do našeho živého vysílání A. M. C. festivalu. Naše porota online vyhodnotí Vaše výkony a vybere kapely nebo jednotlivce do FINÁLE. Je jedno jestli se přihlásíte dokola prvního nebo druhého, samozřejmě důležité je napsat v jakém kole chcete vystupovat. Naši porotci vše rozdělí do různých žánrů a přidělí čas Vašeho, „vystoupení“. Dále je tu možnost živě vstoupit do vysílání před Vaší produkcí. Zde se pak můžete představit, říct něco o sobě, o vzniku Vaší kapely, odkud jste atd. Pro každý vstup před Vaším vystoupením bude maximální čas 80 sekund. Každý z účastníků zahraje dvě skladby. Ideální různého tempa a vlastní tvorby.(změna podmínek: možnost interpretovat i jiného autora) Každému účinkujícímu /kapela, nebo jednotlivec/ bude zaslán přístup-odkaz, pro vstup do naší Messenger místnosti na FB. Vše bude v živém vysílání. Samozřejmě je tu i možnost, s Vaší video nahrávkou zaslat také Vámi přednatočený vstup. Z obou kol porota vybere nejlepší a nejzajímavější interprety, kteří pak postupují do finálového kola. Ve finálovém kole, bude hlasovat nejen porota, ale i Vaši fanoušci, nebo příznivci našeho Alfa Music Clubu. Ti nejlepší a nejzajímavější interpreti získají možnost nahrát své skladby /audio-video v našem hudebním studiu. Dále porota vybere kapely nebo jednotlivce, kteří získají možnost vystoupit na hudebním festivalu Rockové Sady Kraslice 2021 a pro ty opravdu nejzajímavější a nejlepší čeká možná spolupráce s Berlínskou agenturou a prezentace v jednom z Německých rádií.
Pro příklad: agentura zastupuje taková jména jako Ray Wilson Genesis Classic, Avalon, Arise X, Canaman, Chroming Rose, Cosmonautix, Gladiator, Katka Koscova, Lavagance, Ofrin, Omega a další.
Ahoj těšíme se na Vás, tým Alfa Music Club Sokolov.